Klawiatura Do Gier A4tech Bloody B318

gwarancja najlepszych cen

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: mechaniczne

Mechaniczny przełącznik typu: Light Strike

Połączenia: przewodowy

Liczba Klawiszy: 113

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Materiał korpusu: Plasti.

opis

A4tech Bloody B318 to klawiatura do gier z przełącznikami optycznymi zapewniającymi niemal natychmiastową reakcję. Jest to szczególnie interesujące dla graczy, którzy preferują dynamiczne gry, w których szybkość reakcji jest niezwykle ważna. Dla większej wygody istnieje osiem antypoślizgowych silikonowych klawiszy zaprojektowanych do szczególnie długiego użytkowania.

Przełączniki optyczne stosowane w tej klawiaturze Nie grzechotają po naciśnięciu. Działają szybciej niż tradycyjne mechaniczne odpowiedniki, a ich zasoby wynoszą ponad 100 milionów kliknięć.

Windows key lock

Blokada klawiszy systemu Windows jest przydatną funkcją gry. Dzięki niej możesz być pewien, że podczas intensywnej wirtualnej bitwy nie wylecieć przypadkowo z gry.

Przemyślana konstrukcja

Klawiatura otrzymała solidną obudowę z ochroną przed rozlanym płynem i antypoślizgowe nóżki. Podpórce Pod Nadgarstki sprawia, że gra z tej klawiatury szczególnie wygodne i zmniejsza zmęczenie. Należy również zauważyć jasne podświetlenie, które pozwala wygodnie grać nawet w słabym świetle lub w całkowitej ciemności.