Smartfon Samsung Galaxy S10 + 8 / 128Gb Masa Perłowa

Samsung Galaxy S10 + to największy smartfon dziesiątej, jubileuszowej serii Galaxy S. jego funkcje nie kończą się na największym ekranie. To właśnie w tym modelu największa liczba kamer – aż pięć, a obudowa jest dostępna zarówno w wariantach ze szkła, jak i ekskluzywnych ceramicznych. Ponadto jest wodoodporny, co nie jest zaskakujące, ale realizacja Ładowania Bezprzewodowego jest prawdopodobnie najbardziej niesamowitą cechą. Faktem jest, że smartfon jest w stanie nie tylko sam ładować się z Bezprzewodowego Ładowania Qi, ale także stać się tym. Jest to bardzo wygodne podczas korzystania z bezprzewodowych słuchawek, a także dla właścicieli wielu smartfonów.

Możliwości sprzętowe S10+ są imponujące, ale nie tylko dzięki megahercom i megabajtom papieru. Wszystkie zasoby są wykorzystywane w celu uproszczenia życia i maksymalizacji funkcjonalności. A kiedy smartfon nie jest używany bardzo aktywnie, zrobi wszystko, aby zaoszczędzić baterię, która tutaj, nawiasem mówiąc, ma imponującą pojemność w 4100 mah. w połączeniu z wysokiej jakości ekranem i głośnikami stereo AKG z obsługą technologii Dolby, zasoby urządzenia są proszone o przetestowanie smartfona w grach. I nawet gracze w Samsung myśleli, dbając o optymalizację.

Ale miłośnicy filmowania siebie, otaczającego świata, a także siebie na tle otaczającego świata, pomyśleli nie tylko z góry. Inteligentna sztuczna inteligencja będzie stale myśleć o jakości zdjęć i filmów, dzięki czemu obraz będzie nieskazitelny. Smartfon ma dwa aparaty do autoportretów: zwykłe i ultra-szerokie do zdjęć grupowych, a kamery są wbudowane w ekran bez żadnych grzywek-wygląda niecodziennie i bardzo oszczędza miejsce. Ale z tyłu kamery na raz trzy, na każdy gust: zwykły, portret, a także Ultra Szeroki Kąt dla oszałamiająco spektakularnych krajobrazów.

Chcę dzielić się zdjęciami, ale nie chcę czekać na ich pobranie, więc Wi-Fi i LTE nowej generacji pozwolą osiągnąć imponujące prędkości: Witaj, szybki internet! Za bezpieczeństwo w sieci i przy płatnościach odpowiedzialny jest skaner twarzy, a także czujnik odcisków palców wbudowany w ekran, ale markowy magazyn Knox już dba o bezpieczeństwo szczególnie ważnych danych. Dla innych danych w S10 + miejsce też się znajdzie. Dużo miejsca. Smartfon otrzymał imponującą pojemność pamięci i obsługę kart do 512 GB.